Модель: 2302
Тип: жіночі
В комплекті:
- оригінальна упаковка
- чохол жорсткий
- серветка мікрофібра c лого
- паспорт
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- градієнт
- наявність лого
- наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Розмір: 54 18 143
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 40 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Міст | 18 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Основні | |
| Градієнти | Так |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴





