Модель: 13531
Тип: жіночі
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- наявність лого на лінзі та дужках
- Наявність відповідного маркування на дужках
- якісна фурнітура
Футляр у вартість не входить, ціна фірмового чохла 590 грн

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 50 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Міст | 13 мм |
| Ширина лінзи | 63 мм |
| Основні | |
| Колір | Золотистий |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Метал |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴



