Модель: 1625
Тип: жіночі
У комплекті:
- фірмове паковання
- чохол жорсткий
- серветка мікрофібра з лого
Опис:
- 100% UV защита
- лінзи полікарбонат
- градієнт
- наявність лого
- наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Розмір: 55 19 142
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 55 мм |
| Довжина завушника | 140 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Міст | 17 мм |
| Ширина лінзи | 50 мм |
| Основні | |
| Градієнти | Так |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Сірий |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Маска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 885 ₴



