Модель: 1105
Тип: чоловічі
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- градієнт
- наявність лого
- наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Чохол в комплекті не йде, вартість футляра 590 грн
![]()
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 47 мм |
| Довжина завушника | 145 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Міст | 16 мм |
| Ширина лінзи | 56 мм |
| Основні | |
| Колір | Сірий |
| Колір лінз | Чорний |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Поляризація | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴





