Модель: 2213
Тип: жіночі
Опис:
- 100% UV захист
- лінзи полікарбонат
- наявність лого
- Наявність відповідного маркування
- якісна фурнітура
Футляр у вартість не входить, ціна фірмового чохла 590 грн

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота лінзи | 40 мм |
| Довжина завушника | 143 мм |
| Загальна ширина | 135 мм |
| Міст | 20 мм |
| Ширина лінзи | 51 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Колір лінз | Чорний |
| Матеріал оправи | Ацетат целюлози |
| Стать | Жіноча |
| Тип лінз за матеріалом | Полікарбонатні |
| Тип оправи | Обідкові |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






